Darmowy, internetowy system powiadomień o zaplanowanych wydarzeniach przypomnienia sms, przypomnienia e-mail, gadu-gadu, bramka sms
Przypominacz co to jest
forgs.net?
pytania
i odpowiedzi
nowy
użytkownik
mój
panel
kontakt
z forgs.net

Dobry Wieczór! Dzisiaj jest Piątek, 10 Kwietnia 2020
Do końca roku pozostało dni: 265
e-mail: hasło:

Co to jest forgs.net?

Forgs.net - internetowy przypominacz - to system, który wyśle Ci wiadomość e-mail, sms lub wiadomość gadu-gadu, aby przypomnieć o zbliżającym się ważnym terminie. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na tej stronie. Następnie należy zalogować się i zdefiniować własne terminy. Od tej pory możesz być spokojny. System przypomni Ci o urodzinach bliskiej osoby, wizycie u dentysty itp.

     

Od Ciebie zależy z jakim wyprzedzeniem otrzymasz przypomnienie. Dla każdego terminu możesz zdefiniować dowolną liczbę przypomnień. Np. ustalasz, aby o rocznicy ślubu system powiadomił Cię na tydzień przed - aby zdążyć kupić prezent - i w przededniu uroczystości.

Kanały powiadomień

Forgs.net oferuje trzy kanały powiadomień: na skrzynkę e-mail, wiadomość sms na telefon komórkowy oraz wiadomość tekstowa na komunikator gadu-gadu. Powiadomienia wysyłane na gg oraz e-mail są bezpłatne. Aby korzystać z powiadomień sms należy zasilić własne konto sms o dowolną ilość smsów.
Każdy sms wysłany do Ciebie z powiadomieniem, pomniejsza Twoje konto sms o jedną wiadomość. W każdej chwili możesz ponownie zasilić pulę swoich smsów o dowolną ilość. System powiadomi Cię wiadomością e-mail gdy liczba Twoich smsów będzie na wyczerpaniu.

System forgs.net korzysta z komercyjnej, niezależnej bramki sms. Zastosowanie tego typu rozwiązania było niezbędne do zapewnienia skutecznego dostarczania wiadomości sms.

Wydarzenia cykliczne

Jedną z opcji jaką oferuje forgs.net to różne typy wydarzeń cyklicznych: tygodniowy, miesięczny, roczny. Oznacza to, że wydarzenia regularnie powtarzające się możesz ustawić tylko raz, a system automatycznie powtórzy je w określonym cyklu. Np. co miesiąc do dnia 20 masz zapłacić rachunki. Wydarzenie to definiujesz tylko raz zaznaczając typ "miesięczny". W efekcie system automatycznie przeniesie wydarzenie na kolejny miesiąc gdy osiągnie swoją datę w miesiącu bieżącym. Analogicznie funkcjonują typy tygodniowy i roczny.

Zaplanuj sms dziś - ja wyślę go za Ciebie w dowolnym terminie

Serwis forgs.net umożliwia zaplanowanie wysłania wiadomości sms w dowolnym terminie. Do czego wykorzystać funkcję? Np. do wysyłania życzeń urodzinowych, imieninowych. Możesz już dziś zdefiniować treść sms'a (życzenia), jego odbiorcę oraz datę i godzinę wysłania, a system wyśle go w odpowiedniej chwili. Masz pełen wgląd do listy oczekujących na wysłanie sms'ów. W każdej chwili możesz zmienić ich treść lub po prostu je skasować. Funkcja posiada opcję "powiadomienia zwrotnego" - oznacza to, że w momencie wysłania zaplanowanej wiadomości system wyśle informację również do Ciebie.

   

Bramka sms + raporty doręczeń. Skuteczne wysyłanie smsów

Kolejną z opcji jaką otrzymujesz zostając użytkownikiem serwisu forgs.net jest dostęp do bramki sms. Bramka umożliwia wysyłanie smsów na wszystkie polskie sieci komórkowe. Otrzymasz raport dostarczenia jeśli wiadomość dotrze do odbiorcy.
Nie doklejamy żadnych reklam do treści wiadomości.

Dlaczego forgs.net to najlepszy wybór?

Ponieważ:

  • w przejrzysty sposób prezentuje Twoje nadchodzące wydarzenia, sortując je według ilości dni jakie pozostały do daty
  • możesz ustawić nie tylko jedno, ale wiele przypomnień dla każdego wydarzenia. Np. o urodzinach bliskiej osoby chcesz być poinformowany na tydzień przed datą (aby zdąrzyć z kupnem prezentu) i w przeddzień uroczystości.
  • cykliczne typy wydarzeń - wpisz raz i zapomnij!
  • szybki i intuicyjny interfejs dodawania nowych wydarzeń
  • możliwość planowania wysyłki sms z wyprzedzeniem
  • dostęp do szybkiej i niezawodnej bramki sms z raportami doręczeń

Sam sprawdź jak to działa, zarejestruj się.